Гарнтии

Гарантії

Ми в IMEX робимо все можливе, щоб виконувати свої зобов’язання перед клієнтами. Наші фахівці застосовують усі свої знання та вміння, щоб виконувати роботу якісно та клієнт залишився задоволений. Зі свого боку ми можемо дати певні гарантії щодо нашої роботи, з іншого боку, не все в процесі митного оформлення знаходиться в зоні нашої відповідальності. Ми хочемо, щоб бути чесними з нашими клієнтами. У цій статті ми розповімо, що можемо гарантувати вам під час співпраці з нами, а що ні.

Що ми можемо вам гарантувати

 1. Незмінну ціну на наші послуги
 2. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб виконати роботи в обумовлений термін.
 3. Законність наших дій.
 4. Збереження ваших особистих даних.
 5. Правильність добору коду товару.
 6. Правильність заповнення митних документів.
 7. Якісну консультацію та корисні рекомендації щодо розмитнення.

Що ми НЕ можемо гарантувати

 1. Незмінність митної вартості вантажу. Ми не можемо гарантувати, що митниця не поставить під сумнів ціну на ваш товар, вказану в інвойсі.
 2. Відсутність простоїв. У процесі розмитнення можуть бути непередбачені ситуації, які від нас не залежать. Ми не можемо гарантувати, що не буде затримки в оформленні.Швидкість роботи працівників митниці. Ми не можемо вплинути на те, коли ваш товар приймуть у роботу.
 3. Відсутність проблем у разі недотримання наших рекомендацій.
 4. На консультації ми даємо всю необхідну інформацію про те, що потрібно робити клієнту, щоб мінімізувати ймовірність проблем під час розмитнення. Однак, якщо наші рекомендації не враховані, то за наслідки ми не несемо відповідальності.

Ми хочемо, щоб ви розуміли, що митний брокер не всесильний і не все залежить від нього. Ми заздалегідь надамо вам інформацію про те, як краще оформити документи, доставити товар, щоб розмитнення пройшло в максимально короткі терміни. Також наші фахівці якнайшвидше виконають свою частину роботи, і зроблять це якісно. Решта не в нашій владі і нам шкода, якщо процес митного оформлення пройде не так швидко і гладко, як ви того очікували. Зі свого боку ми надамо вам посильну допомогу у разі виникнення непередбачених обставин. Також закликаємо вас одразу ж прислухатися до наших рекомендацій. Це значно знизить ризик виникнення неприємностей на митниці.

Ми з радістю проконсультуємо вас із усіх питань ЗЕД! Зв'яжіться з нами зараз!