Вантажоперевезення по Україні

Перевезення вантажів – це актуальна послуга як великих компаній, так і у приватних осіб. Часом потрібно доставити великий вантаж, який не поміщається у звичайну машину або потребує особливих умов транспортування. У такому випадку, варто звернутися до професійного перевізника, який має відповідний транспорт. Компанія IMEX пропонує переміщення будь-якого виду вантажів по Україні та за кордон. У нашому автопарку є спецтехніка для транспортування незвичайних позицій.

Какие виды грузов можно перевозить?

Для визначення виду вантажу розглядаються такі фактори:

1. Необхідні умови транспортування та зберігання.
2. Спосіб навантаження та вивантаження.
3. Ступінь небезпеки під час переміщення.
4. Збереження під час транспортування.
5. Габарити та вага.

Наша компанія здійснює вантажоперевезення по Україні таких видів товарів:

•Насипні та наливні. До цих видів вантажів належать харчові рідини, такі як олії, соки, вина; хімічні рідини: технічні олії, клеї, сипучі продукти. Такі товари перевозяться у цистернах, самоскидах, танк-контейнерах.
•Великогабаритні та великовагові. Ці види вантажів найскладніші у пересуванні. Іноді неможливо доставити їх стандартними способами. Іноді потрібно створення спеціальних умов та вибудовування особливого маршруту для їх транспортування. До таких товарів належить сільськогосподарська техніка, ємності для нафтопереробних підприємств, бурові механізми, генератори та інше.
•Вантажі, що швидко псуються, і продукти хімічної промисловості. Такі товари перевозяться у спеціальних рефрижераторних складах із дотриманням необхідного температурного режиму (заморожування, охолодження, обігрів).
•Легкові автомобілі. Транспортування машин здійснюється за допомогою автовозів, автотранспортерів або контейнерів.
•Спецтехніка. Вантажні машини, причепи, тягачі зазвичай доставляють своїм ходом. Це прискорює доставку та знижує її ціну.

Вартість вантажних перевезень по Україні

Ціна переміщення вантажів залежить від таких факторів:

•Вид товару.
•Спосіб транспортування (збірний, генеральний, негабаритний вантаж, попутна, термінова доставка).
•Відстань доставки.
•Вид транспорту (зд, авіа, авто).

У компанії IMEX ціна вантажоперевезень по Україні варіюється в залежності від цих даних. Для індивідуального розрахунку вартості перевезення вашого вантажу, зв’яжіться з нами.

Оставьте заявку и получите бесплатную консультацию!