Доставка авто з Європи в Україну

 

На сьогоднішній день купівля авто за кордоном не втрачає своєї популярності. Але в теперішній ситуації це значно ускладнено в зв’язку з військовою агресією рф. Одеський морський торговельний порт наразі повністю паралізований та не приймає суда які доставляли ваші авто з США.

В результаті, судна які йшли в Одесу покурсували в інші порти Європи:

в Німеччину – порт Бремерхафен, в Голландію – найбільший порт європи Роттердам, в Литву – порт Клайпеда та в Польщу – порт Гданськ та Гдиня.

І ось найголовніше питання – як забрати звідти свій автомобіль? Яким чином його доставити на територію України? 

 

Авто, які ми придбали клієнтам до 24 лютого, ми також чекали в Одесі, але вони попрямували до портів європейських країн. Наші авто ми забирали з Німеччини, Голландії, Польщі та Литви. І це був шлях дуже складний, адже не було перевіреного водія з дозволом на виїзд, не було контактів експедиторів в портах, власники евакуаторів та автовозів брали занадто багато грошей за доставку, піднімали ціну неповідомивши замовника, не виходили на зв’язок по декілька днів,  неправильно оформлювали документи та навіть порушували правила перетину кордону. Ми зрозуміли, що це дійсно велика проблема з багатьма невідомими.  

 

Ми декілька місяців прокладали шлях з кожного порту задля того, щоб допомагати вам в цьому питанні. Наша компанія придбала два евакуатори на яких зараз працюють наші перевірені та досвідчені водії. Тож, ми готові вам надавати чудовий сервіс доставки авто із Європи на евакуаторі та митного оформлення.

Які переваги співпраці з IMEX?

 

Ми пропонуємо вам повний спектр послуг: доставка транспортного засобу з портів Європи, таких як: Роттердам, Бремерхафен, Гданськ, Гдиня та Клайпеда в Україну та розмитнення авто на митному терміналі в Києві. Звернувшись до нас, вам не потрібно шукати окремо водія та окремо митного брокера. Наші водії слідкують за процесом навантаження авто в порту, а саме:

 • як навантажують ваші авто на евакуатор;
 • хлопці мають при собі спеціальні підставки під вила навантажувача, які перешкоджають пошкодженню порогу вашого авто;
 • роблять фото до загрузки та після загрузки;
 • гарантують дотримання правил перетину кордону;

Кожне авто з США курсує по території європейського союзу по транзитній декларації (Т1), компанія експедиторів сплачують фінансову гарантію, в середньому 29%, від вартості авто і коли на кордоні митник відмічає, що авто залишило територію європейського союзу, їм повертаються ці кошти. 

Якщо ви самостійно знайшли водія та евакуатор, та якщо водій порушить правила перетину кордону, проїде по зеленому коридору і не відмітить транзитну декларацію, всі витрати по транзиту (Т1) лягають на вас, а це 29% від вартості вашого авто та ще й штраф. Це досить значна сума.  Наші водії професійні та досвідчені, розуміють важливість дотримання та виконання норм перетину кордону. 

Що ви отримуєте, співпрацюючи з IMEX:

 1. Фіксована ціна на доставку вашого авто;
 2. Постійний зв’язок з вашим логістом;
 3. Правильне оформлення документів, яке ми беремо на себе;
 4. Точна дата доставки;
 5. Слідкування за навантаженням авто на евакуатор;
 6. Всі витрати в порту бере на себе водій та ви з ним розраховуєтесь виключно по квитанціях;
 7. Досвідчені водії, які несуть відповідальність за доставку вашого авто;
 8. Закріплений за вами митний брокер;
 9. Підготовка попередньої декларації на кордон;
 10. Розмитнення авто в Києві.

Що потрібно для бронювання місця на евакуаторі? 

 1. Марка та модель авто;
 2. Технічні характеристики (тип кузова, вага);
 3. Технічний стан авто (заводиться і їде чи пошкоджене);
 4. Місцезнаходження авто;
 5. Документи на авто;

Ви постійно на зв’язку зі своїм логістом, який знайде найближчу вільну дату доставки з вашої початкової точки в Україну. Весь час доставки логіст тримає вас в курсі подій, надішле вам фото загрузки авто та керуватиме процесом. Коли ми погодили всі питання по доставці авто, ми проходимо наступний етап – це перетин кордону. Адже автомобіль не може просто проїхати кордон, це має відбуватись згідно митного законодавства України. 

Перетин кордону з Україною

 

Оскільки, IMEX, це митно – брокерська компанія, ми цей етап також беремо на себе. Для того, щоб ваш автомобіль пропустили на територію України, ми маємо підготувати попередню декларацію на кордон. 

Які документи для цього потрібні?

 1. Документи, які підтверджують особистість (паспорт громадянина України, посвідка на тимчасове або постійне місце проживання);
 2. ІНН;
 3. Договір з митним брокером;
 4. Сertificate of Tille;
 5. Коносамент (за нявності)
 6. Документ, що підтверджує право власності на авто (договір купівлі – продажу, інвойс);
 7. Скрін кабінету покупки авто Copart або IAAI ;
 8. Доручення на водія евакуатора;   
 9. Банківський платіжний документ (SWIFT) про оплату авто (за наявності)

Перелік документів може відрізнятись в залежності від того, в якій країні було придбане авто

 

Митний брокер рахує вам митні платежі, ви сплачуєте фінансову гарантію і ми оформлюємо попередню декларацію на кордон. Тепер ваше авто може перетнути кордон України. Далі водій доставляє авто на митний термінал, митний брокер оформлює основну декларацію, ви весь цей час відпочиваєте і не про що не турбуєтесь. Ваше авто розмитнене, водій прямує до точки видачі.

Ось такий складний процес доставки авто, та щей цей процес неможливий без участі митного брокера. Тому, ми вам пропонуємо послугу доставки + розмитнення авто в Києві під ключ.  Цінуйте свій час, довірте цю роботу нам.