растаможка авто из Германии

Німецькі авто по всьому світу відомі як якісні та надійні. Навіть уживані машини мають чималий попит, особливо в країнах СНД. Купівля та розмитнення авто з Німеччини дуже популярна серед українців з кількох причин:

 1. Німці педантичні, а тому дуже акуратні. Вони виділяють достатньо часу, уваги та засобів для якісного догляду за машиною.
 2. Співвідношення ціни та технічного стану машини оптимальне. Вони рідко завищують ціну, і тут руйнується міф про жадібність.
 3. За продаж власного авто на експорт громадянин Німеччини отримає компенсацію ПДВ у розмірі 19%. Тому ви можете сміливо торгуватися за невелику знижку. Більшість продавців охоче йде на поступки.

Особливості процедури розмитнення авто з Німеччини:

Принципи розмитнення машини з Німеччини в Україні такі самі, як для будь-яких інших європейських країн. Основна відмінність у назві деяких документів та державних інстанцій. Для митного очищення авто вам знадобиться базовий список документів:

 1. Підтвердження зняття автомобіля з обліку – тимчасовий техпаспорт;
 2. Підтвердження права власності на машину – Брифи;
 3. Сертифікати екологічності авто;
 4. Купча;
 5. Транзитна декларація (та номери);
 6. Страхування;
 7. Особисті документи нового власника

Останні коригування митного законодавства 2018 року внесли кардинальні зміни до правил розмитнення. Здебільшого все стало ще більш заплутаним. Добре, що можна звернутися до професіоналів та отримати ефективну допомогу у розмитненні авто з Німеччини.

Чому варто звернутися до брокера?

Кожен крок розмитнення – це робота з документами та спілкування з представниками держорганів не лише України, а й інших країн. При перегоні машини вам швидше за все доведеться перетинати кордон Польщі, оскільки це найкоротший шлях.

 1. З отриманням Експортної декларації на внутрішньому терміналі починається розмитнення машини з Німеччини.
 2. Ваш митний брокер у Києві наперед домовиться з польським митним агентом про зустріч. Так ви зможете уникнути заминок в оформленні. Приблизно за €30-€50 він відсканує ваші документи та відправить їх до потрібного терміналу, таким чином записавши вас на прийом для отримання експортної декларації.
 3. У процесі проходження через польський КПП “червоним” коридором ви зможете повернути ПДВ, дотримуючись інструкцій свого брокера.
 4. Наступний етап розмитнення авто з Німеччини відбувається на українському КПП. Там вас зустріне інспектор радіологічного контролю, щоб перевірити авто на відповідність до норм.Тут особливе значення має допомога вашого брокера у розмитненні машини з Німеччини. Він оформлює митну декларацію, отримує перепустку для авто на кордоні, і контролює, щоб акт огляду відповідав дійсності.
 5. За фактом в’їзду в країну на митниці вам доведеться одразу внести аванс. Це фінансова гарантія того, що ви плануєте проводити розмитнення свого автомобіля з Німеччини. Якщо в процесі оформлення ви не порушуватимете митне законодавство, то цю суму буде враховано на користь сплати податків.
 6. Останній етап – власне розмитнення авто з Німеччини в Україні. Звернутися потрібно до найближчого терміналу до місця проживання або прописки разом зі своїм брокером. Попередньо він становитиме розрахунок податків, щоб ви розуміли, про яку суму йдеться. На митниці ви отримаєте реквізити для оплати з вирахуванням попередньо внесеного авансу. Далі – безпосередньо процес оформлення, складний та рутинний для простого обивателя. Якщо ви не хочете заглиблюватися в це питання на професійному рівні, залиште його брокеру.

Вартість розмитнення авто з Німеччини

Ціна розмитнення авто з Німеччини в Україні заснована на трьох податках:

 1. Акциз – залежить від року випуску авто, об’єму двигуна та типу палива;
 2. Мито – ставка у розмірі 10% від митної вартості автомобіля;
 3. ПДВ розраховують за формулою (митна вартість + мито + акциз) * 0,2.

Наш калькулятор розмитнення авто допоможе вам дізнатися зразкову суму митних платежів на той чи інший транспортний засіб.

Також на ціну розмитнення авто з Німеччини впливає:

 • логістика, якщо ви не самі приганяли авто (€300-€500),
 • і вартість послуг брокера IMEX . Погодьтеся, досить скромна сума порівняно з рештою витрат. Хоча його допомога дозволить уникнути більшості проблем на українській митниці.

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами, ми будемо раді допомогти!