Кур’єрська служба FedEx здійснює міжнародні експрес доставки відправлень для юридичних та фізичних осіб. Компанія лише доставляє товар. Питанням розмитнення посилок FedEx доведеться займатися самостійно. Ви можете самі здійснити митне оформлення або довірити процес брокеру, який зробить це за вас.

Які документи потрібні для розмитнення посилок FedEx?

Для розмитнення відправлення на приватну особу необхідна така документація:

Паспорт громадянина України, посвідка на постійне місце проживання громадян інших країн або довідка переселенця для біженців.

Інвойс, рахунок-фактура чи договір купівлі-продажу.

Ідентифікаційний номер платника податків.

Оскільки ми представлятимемо ваші інтереси на митниці, то зможемо розпочати процес оформлення посилки лише після підписання договору. Договір є гарантією як клієнта, так митного брокера.

Якщо товар доставляли літаком, то вам видадуть авіанакладну, якщо наземним транспортом, то вантажну накладну.

У цьому документі містяться дані про те, скільки коштує доставка та хто її оплачує. Це дуже важливо, адже якщо за доставку платить одержувач, то її ціна входить до митної вартості посилки та податки платежів обчислюються виходячи із суми ціни посилки та доставки.

Як відбувається розмитнення відправлень?

Процес митного оформлення посилок можна розділити на такі етапи:

  • Збір пакету документів.
  • Фізичний огляд посилки. Це надзвичайно важливий етап. Адже митниця ретельно перевіряє відповідність товарів, описаних у документах, з тим, що відправлено за фактом. Тому можна ще на початок процесу оглянути товар. Потрібно зважити посилку, перевірити чи виробник, кількість одиниць і вид товару. Невідповідність хоча б одного пункту з документацією може призвести до штрафів, конфіскації та інших неприємностей. Тому якщо постачальник не перевірений, радимо проводити фізичний огляд до початку митного оформлення.
  • Сплата податків. Податки нараховуються на посилки вартістю понад 100 євро. Від 100 до 150 євро – 20% ПДВ. Від 150 євро – 10% мито та 20% ПДВ.
  • Оформлення митної декларації. Цим етапом зазвичай займається митний брокер. Він включає заповнення документації і подачу її на митницю.
  • Отримання товару.

Для того, щоб розмитнити посилку самостійно, вам знадобиться заздалегідь дослідити, як проходить процес розмитнення, зібрати документи, приїхати на митницю і далі виконувати процедуру митного оформлення. Це займає певний час, особливо якщо ви не знайомі з процесом та нюансами розмитнення.

Якщо ви цінуєте свій час і не впевнені, що досконально знаєте всі етапи розмитнення посилок FedEx, радимо звернутися до митного брокера. Найкраще зробити це заздалегідь, а не коли відправлення вже на митниці. Брокер вас проконсультує, допоможе зібрати документи та оформить усе за вас.

Ви отримаєте свою посилку вже за кілька годин. Швидко та без проблем! Переконайтеся самі!