Растаможка авто из Кореи в Украине

Розмитнення авто із Кореї

Вирішили купити машину у Кореї? Правильно зробили! Як показує практика, вартість авто в Кореї на 25-30% нижча, ніж у європейських країнах. А значить, це можливість заощадити чималу суму, навіть з огляду на всі витрати на доставку та розмитнення. Тим більше, що працюючи з тямущим митним брокером, ви зможете оформити свою машину на митниці всього за пару годин. До того ж з мінімальною вашою участю. Проте процес розмитнення авто з Кореї – процес серйозний та відповідальний. Тому варто заздалегідь до нього підготуватися та співпрацювати зі спеціалістами у цій сфері. З цієї статті ви дізнаєтеся про важливі моменти митного оформлення машин з Кореї, про які вам слід знати.

Які документи необхідні для митного оформлення машини з Кореї?

Для розмитнення автомобіля з Кореї вам знадобиться зібрати таку документацію:

 1. Документи, що підтверджують особу (паспорт чи посвідка на постійне чи тимчасове місце проживання).
 2. ІПН (Ідентифікаційний номер платника податків).
 3. Договір купівлі-продажу, інвойс або рахунок-фактура.
 4. Документ про зняття авто з обліку у країні імпорту.
 5. Технічний паспорт.
 6. Експортна декларація.
 7. Договір з митним брокером.

Відсутність хоча б одного з цих документів унеможливлює розмитнення авто з Кореї. Тому радимо уважно ознайомитися зі списком, а також розпочинати підготовку до покупки заздалегідь

Яка вартість розмитнення авто з Кореї?

На жаль чи на щастя, у розмитненні машин немає фіксованої ставки для всіх транспортних засобів. Існує формула, за якою можна розрахувати ціну розмитнення для кожного авто індивідуально. Що впливає вартість митного оформлення?

 • Митна вартість, до якої входить ціна самого авто та всі витрати на його доставку до кордону України.
 • Об’єм та тип двигуна.
 • Рік випуску (не модельний рік).

На підставі цих даних проводиться нарахування податкових зборів, таких як акциз, ПДВ та мито. Зупинимося докладніше кожному з них.

 1. Акциз нараховується за такою формулою: базова ставка * Коефіцієнт двигуна * Коефіцієнт віку машини.
 2. Мито складає 10% від митної вартості авто.
 3. ПДВ нараховується за такою формулою: (митна вартість + мито + акциз)/5.

Крім податків окремо потрібно сплатити послуги вашого митного брокера та постановку машини на облік у МРЕВ. Також у процесі митного оформлення, можливо, виникне потреба у проведенні експертиз.

Калькулятор розмитнення авто з Кореї

Ви можете заздалегідь дізнатися суму податкових зборів на той чи інший автомобіль ще до його покупки. Скориставшись нашим калькулятором розмитнення авто, ви зможете за хвилину дізнатися, чи вигідно вам купувати певне авто чи ні. Перейдіть за посиланням тут, відкрийте чат-бот і далі дотримуйтесь інструкцій. Вам потрібно буде ввести дані про авто, важливі для нарахування податків і в результаті ви отримаєте повний розрахунок усіх податкових зборів у гривнях та євро або доларах. Звертаємо вашу увагу на те, що цей розрахунок ПОПЕРЕДНІЙ, за фактом розмитнення сума може змінитися через зміну курсу валют або інших показників.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете записатись на безкоштовну консультацію до нас, компанія IMEX до ваших послуг!