Онлайн-шопінг на китайських сайтах стає все популярнішим в останні роки в Україні. Людей залучають низькі ціни та різноманітність товарів, багато з яких не знайти на полицях магазинів у нашій країні. Але є і мінуси. Наприклад, підприємці, які замовляють товари великими партіями, часом стикаються з такою проблемою, як розмитнення посилок з Китаю. Навіть якщо ви замовили щось собі, будь-яка посилка вартістю дорожче 100$ оподатковується. Тож будьте до цього готові.

А якщо занизити вартість посилки?

Намагаючись заощадити на податках, дехто вказує в документах неправдиву ціну на товар. Але ми не рекомендуємо цього робити. По-перше, вартість товару легко перевірити. Співробітники митниці знайдуть його на сайті продавця або подивляться середню вартість на ринку. І якщо ви сильно знизили ціну в документах, вони це помітять. По-друге, вказувати неправдиву інформацію в документах є адміністративним правопорушенням та тягне за собою штраф. Тому намагаючись заощадити в нечесний спосіб, ви заплатите більше.

Як розмитнити посилку з Китаю в Україні?

Ви можете самі зайнятися процесом розмитнення, якщо у вас багато вільного часу і бажання розбиратися в бюрократичних питаннях. Розмитнити посилку з Китаю самостійно цілком реально. Якщо ж вам ніколи цим займатися або ви побоюєтеся, що припуститеся помилок в оформленні документів, можна звернутися до митного брокера. В цьому випадку ви точно будете впевнені, що вся документація буде оформлена правильно і отримаєте свій розмитнений товар в кінці процесу.

Як показує практика, розмитнення посилок з Китаю займає чимало часу, якщо людина не робила цього раніше і не знає процедури. Саме тому досвідчені підприємці переконалися, що найкращим рішенням у разі є довірити розмитнення надійному митному брокеру. Так ви зможете раціональніше використовувати свій час і не зіткнетеся з проблемами під час розмитнення. Якщо ви купуєте товар партіями на продаж, рекомендуємо проконсультуватися з митним брокером про процедуру розмитнення ще до того, як замовите продукцію. До речі, консультація наших фахівців абсолютно безкоштовна, ви можете отримати її, зв’язавшись з нами.

Залишились питання? Залишіть заявку у вікні нижче і ми зв'яжемося з вами сьогодні!