Растаможка авто из Литвы

Чому розмитнення авто з Литви таке популярне в Києві? Різноманітність вибору, вельми доступні ціни і менший знос з таким же пробігом, як у аналогічних авто в Україні. У Литві це реальність, тоді як на нашому ринку авто про таке залишається тільки мріяти. Навіть із урахуванням витрат часу та фінансів на митне оформлення купувати литовські авто вигідно

Порядок митного оформлення

Розмитнення авто – справа дуже трудомістка, якщо у вас не буде підтримки досвідченого митного брокера. Не нехтуйте професійною допомогою, робіть все правильно з першого разу.

  1. Зняти авто з обліку у Литві, отримати відповідну довідку– REGITRA (регітра).
  2. Підтвердити право власності документом із зазначенням ваших особистих даних. Підійде купча, договір купівлі-продажу, інвойс, рахунок-фактура.
  3. Отримати сертифікат щодо відповідності нормам екологічності Євро-2, -3, -4, -5.
  4. Сплатити митні платежі. Розрахувати вартість митних платежів можна в онлайн калькуляторі розмитнення або у митного брокера. В Imex для цього зовсім не є обов’язковою особиста зустріч.
  5. Наступний етап – ви повинні заїхати на митний термінал, надати зібрані документи на машину. Знадобляться і ваші особисті документи – паспорт громадянина України, ІПН, довідка переселенця, якщо така є.
  6. Скласти митну декларацію. Ось на цьому етапі якраз максимально важливо, щоб до оформлення був залучений грамотний митний брокер, і краще укладати договір про співпрацю ще до прибуття автомобіля на митницю, щоб брокер мав час перевірити правильність вашого пакету документів і заздалегідь розрахувати для вас вартість митних платежів. Фахівці Imex, використовуючи свій багатий досвід та знання, заповнять імпортну декларацію швидко та без помилок, а отже, розмитнення авто з Литви в Україні пройде для вас швидко та без зайвих переживань.
  7. Постанова розмитненого авто на облік у Сервісному Центрі МВС (МРЕО).

Стоимость растаможки авто из Литвы

Мабуть, це питання, що найбільш хвилює для автовласників. Ми рекомендуємо звертати увагу на вартість розмитнення авто з Литви ще до укладання угоди з продавцем. Для нас важливо, щоб ви залишилися задоволені покупкою і вона була для вас дійсно вигідною.

Згідно з чинним законом № 8487 та № 8488, вартість розмитнення авто з Литви складається з:

 • Мита у розмірі 10% від митної вартості автомобіля;
 • Акцизу, який розраховується за схемою: базова ставка двигуна (бензиновий до 3 літрів = € 50, більше 3 л – € 100, дизельний до 3,5 л = € 75, більше 3,5 = € 150) коефіцієнт обсягу двигуна в літрах * вік, років.
 • ПДВ у розмірі 20% від суми митної вартості, мита та акцизу.

І щоб не розраховувати вартість розмитнення вручну, ми рекомендуємо вам скористатися простим і зрозумілим онлайн-калькулятором від IMEX. Ми працюємо, щоб придбання авто з-за кордону було для вас задоволенням

Митні штрафи:

 • порушення терміну перебування нерозмитненого авто на території України на 1 день – 170 грн.;
 • 2-10 днів – 3 400 грн;
 • 11-20 днів – 8 500 грн;
 • 21-30 днів – 85 000 грн;
 • понад 31 день, а також у разі втрати або розукомплектування авто – 170 000 грн або конфіскація авто за рішенням суду.

Error: Contact form not found.

Якщо у вас виникли питання, ми з радістю відповімо на них на консультації. Зв'яжіться з нами!