таможенное оформление грузов

Послуги з митного оформлення вантажів

Міжнародний трансфер вантажів тісно пов’язаний із проходженням юридичних процедур. При цьому порядок митного оформлення експорту вантажу та його імпорту кардинально різняться, але є й схожість. Як правило, учасник зовнішньоекономічної діяльності має зібрати величезний пул дозвільних документів та сплатити податки. Процес цей трудомісткий, потребує часу та певних знань, тому найкращим варіантом стане професійна допомога у митному оформленні вантажів.

Послугами брокерів сьогодні користується більшість компаній, адже це зручно та вигідно – ви наймаєте співробітника не в штат, а виключно за потребою. Це вузькопрофільні фахівці, які бездоганно володіють митним та податковим правом – їм не страшно довірити серйозні контракти із закордонними партнерами. Такі спеціалісти можуть здійснити митне оформлення вантажів за дорученням, тобто без участі клієнта. Більше дізнатися про послуги митного брокера можна тут.

Організація митного оформлення вантажів

Ми пропонуємо найшвидше митне оформлення вантажів та товарів у Києві:

  1. Експертні консультації – відповімо на всі ваші запитання, допоможемо з кодуванням товарів.
  2. Професійний підхід до справи – швидко оформимо та зберемо необхідний пакет документів.
  3. Грамотний розрахунок податків та максимальна їх оптимізація.
  4. Допомога в оформленні та подачі документів.
  5. Вигідною є ціна на митне оформлення будь-яких вантажів за участю клієнта або без нього.

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося вирішувати питання швидко, ефективно та з мінімальними фінансовими витратами. Набридла всюдисуща бюрократія? Звертайтеся до IMEX – ми візьмемо всю рутину на себе! З нами митне оформлення вантажів компанії стане простою формальністю, а не масштабною викачуванням грошей та нервів

Що до чого і скільки коштує?

Процес оформлення вантажу залежить від того, експортуєте ви його чи імпортуєте. Для законного ввезення продукції знадобиться отримання ліцензії, сертифікатів відповідності, походження та якості. При імпорті товарів тваринного походження може знадобитися висновок фітосанітарного та ветеринарного контролю.

Правила митного оформлення вантажів на вивезення з України ще складніші:

  1. Знадобиться визначення коду УКТЗЕД;
  2. Отримання висновків із контрольних інстанцій. До речі, у Києві всі вони розміщені в різних частинах міста.
  3. Оформлення митної декларації – це найсерйозніший етап. Найменша помилка може коштувати клієнту величезних штрафів і навіть конфіскації вантажу. Тому митна процедура оформлення вантажу має контролюватись професіоналами цієї сфери.

Ми працюємо з усіма митними режимами, підбираємо оптимальні для клієнта варіанти оформлення, допомагаємо компаніям пройти акредитацію в українських митницях. Ми пропонуємо повний спектр послуг, у тому числі і Карнет АТА (дозвіл на тимчасове ввезення чи вивезення товарів).

Вартість митного оформлення вантажу доступна та становить – 150 EUR. Оплачуючи послуги наших брокерів, ви набуваєте спокою та гарантії бездоганного виконання робіт.

Зателефонуйте нам та отримайте безкоштовну консультацію!