Как не испортить сбе нервы при растаможке авто
Артур Нагорный Коментарів немає

Для початку розберемо, що є процедурою розмитнення авто в Україні і чому вона необхідна. Розмитнення машини – це процес оформлення на митниці транспортного засобу, завезеного з-за кордону. Митне очищення включає проведення експертизи, оформлення документації та оплату податків. Іншими словами “паперова тяганина”. Все це необхідно, щоб транспортний засіб міг безперешкодно пересуватися територією країни.

У чому складність процедури розмитнення авто?

Дехто думає: “Навіщо мені когось наймати? Що я сам не зможу розмитнити свою машину? Теоретично це можливо, а ось практично – навряд. процес розмитнення авто в Україні таїть у собі багато підводних каменів, які людині, недосвідченій у цій справі, можуть принести багато проблем та прикростей.

  • Часті зміни у законодавстві та правилах оформлення. Як відомо, в Україні постійно запроваджуються нові пільгові правила або змінюється принцип нарахування податків. Не знаючи актуальних законів, можна зіткнутися з проблемами розмитнення.
  • Потрібно знати всі тонкощі процесу. Стикаючись з бюрократією, особливо важливо знати, до якого кабінету зайти, який документ взяти і як його заповнити. Незнання таких речей, спричиняє штрафи, простої та інші неприємності.
  • Непередбачені обставини. У деяких випадках митниця може підняти вартість авто, що спричиняє збільшення суми податків або ж у вас бракує якихось документів. Що робити у таких випадках? Якщо ви працюєте із досвідченим митним брокером, ці питання вирішать за вас.
  • Час. Досвідчений митний брокер оформить вам авто за 3-5 годин. Якщо ж ви займатиметеся цим самі, на все про все у вас може піти кілька днів, а то й тижнів

Швидка розмитнення авто з митним брокером

У чому перевага роботи з митним агентом?

  • У брокера є спеціалізована освіта і він завжди в курсі останніх змін у законах та правилах.
  • Митний агент розмитнює машини щодня, тому він “свій” на митниці та знає, куди йти і що робити, щоб оформити все швидко та з мінімальними витратами для клієнта.
  • Він неодноразово стикався з різними труднощами в процесі розмитнення авто, і завдяки досвіду знає, як їх швидко і найкращим чином вирішити.
  • Митні брокери користуються програмами, які значно прискорюють процедуру розмитнення авто.

Отже відповідь на запитання ”Як не зіпсувати собі нерви під час розмитнення авто?” – звернутись до митного брокера IMEX.

До речі, ви можете самі розрахувати суму митних зборів на той чи інший автомобіль у нашому калькуляторі розмитнення авто.