Растаможка авто из Польши в Киеве

Розмитнення авто з Польщі має дві головні переваги. Вони полягають у ціні та технічному стані машин. До уваги українців представлено величезний вибір автомобілів із різних цінових категорій. При цьому вони отримували якісне сервісне обслуговування. Крім того:

 • У Польщі ви зможете купити авто під розмитнення з перших рук та спілкування з продавцем не повинно викликати труднощів (у мовному аспекті);
 • Загальний кордон між країнами спрощує процес доставки авто на українську митницю – вам доведеться проходити набагато менше інстанцій, ніж якщо вирішите самостійно пригнати машину з Литви чи Німеччини;
 • Польські дороги порівняй європейським – тут у машин не летить ходова від простих поїздок будинок-робота-будинок;

Для тих, хто не може наважитися купити авто з Польщі з розмитненням, у нас є один вагомий аргумент. Навіть з урахуванням чималої сумарної вартості митних зборів, польський автомобіль буде на 30-50% вигідніший за машину в такому ж стані в Україні.

Вартість митного оформлення

Вже традиційними для України стали зміни митного законодавства. Декілька разів на рік ВР затверджує нові законопроекти, в яких прописані чергові виправлення. Остання серйозна подія такого плану припала на кінець 2018 року. В результаті після пільгового періоду євробляхи стали перетворюватися на залізне сміття та розпродуватися на запчастини.

Але вартість розмитнення авто з Польщі не така велика насправді, якщо врахувати, що податки розраховують виходячи з митної вартості, а ціни на машини в Польщі дуже лояльні.

 1. Акциз – залежить від року випуску авто, об’єму двигуна та типу палива;
 2. Мито – ставка у розмірі 10% від митної вартості автомобіля;
 3. ПДВ розраховують за формулою (митна вартість + мито + акциз) * 0,2.

Введіть дані про автомобіль в онлайн-калькуляторі розмитнення авто для того, щоб дізнатися зразкову вартість митних зборів.

Якщо ви приганяєте авто не самі, то врахуйте також витрати на логістику. Ці витрати також будуть включені до митної вартості автомобіля.

Вартість послуг брокера IMEX  – не входять до митної вартості та не збільшують розмір податків, а навпаки – допомагають знизити витрати на розмитнення авто з Польщі в Україні.

Порядок дій під час розмитнення авто з Польщі в Україну

Бажаєте, щоб розмитнення авто з Польщі пройшло ідеально? Вас трясе від однієї лише думки про стоси документів та черги? Залиште ці заняття професіоналам, а самі займайтеся більш цікавими для вас справами.

 • Щоб запустити процес митного оформлення, ви повинні вибрати брокера та домовитися з ним про зустріч.

З нами ви можете зв’язатися по телефону, зателефонувавши або залишивши контакти для зворотного зв’язку. Також ви можете написати нам на електронну пошту або месенджери.

 • Під час першої зустрічі при вас мають бути документи на авто: тимчасовий техпаспорт, позначка у техпаспорті з продажу на експорт, підтвердження права власності. Для розмитнення знадобляться і ваші особисті документи: паспорт, ІПН, довідка переселенця, якщо така є.

Інші документи, такі як декларації та сертифікати, оформлятиме ваш брокер у рамках послуги Розмитнення авто з Польщі в Україні.

 • Дату та час першої зустрічі вибираєте ви, але місце – обов’язково наш офіс за адресою м. Київ, вул. Біличанська, 1.
 • Ми зробимо фото машини для митниці, а ви зможете поспішаючи ознайомитися з умовами договору. Ми також передбачаємо для клієнта час на консультацію з його особистим юристом за бажанням.
 • Після підписання договору ви отримаєте реквізити для оплати та суму.
 • Узгоджуємо зустріч на митниці безпосередньо для оформлення.
 • Зустрічаємося в обумовлений час за адресою м. Київ, вул. Малинська, д. 20. Оформлюємо декларацію та перепустку для авто в ЗМК.
 • Віддаємо вам готові документи про митне очищення для постановки на облік у СЦ МВС (МРЕО).

Алгоритм роботи наших брокерів продуманий таким чином, щоб розмитнення авто з Польщі в Україні запам’яталося вам, як довгоочікувана покупка новенької машини, а не як рутина папірців, черг та похмурих осіб. Ми робимо все, щоб заощадити ваш час та гроші.

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами, ми будемо раді допомогти!