растаможка одежды в Киеве

Розмитнення одягу та взуття

 

Багато українських підприємців будують бізнес на перепродажі товарів із Туреччини, Китаю, Індонезії, Індії, В’єтнаму та інших країн. Навіть з урахуванням витрат на доставку та митне оформлення виходить досить вигідно. Адже у цих країнах часто товари коштують копійки. У цій статті хочемо розповісти про те, що потрібно знати власнику бізнесу щодо доставки та розмитнення одягу та взуття.

Особливості та нюанси розмитнення одягу

 

Всі товари доставляються в Україну за правилами міжнародних постачань Інкотермс. Це документ з описом різних умов постачання, які регулюють відповідальність відправника, одержувача та перевізника на різних етапах доставки, умови оплати, ризики, форс-мажорні обставини, терміни постачання тощо. Вид умов доставки прописується у договорі.

Після оплати товару ви отримаєте від виробника інвойс і пакувальний лист, в якому описано кількість товару. При фізичному огляді товару важливо переконатися у відповідності кількості та ваги коробок чи одиниць товару тій кількості, що зазначено у документах, а також перевірити цілісність заводських упаковок.

Які документи потрібні для розмитнення одягу та взуття?

Для успішної розмитнення одягу, взуття та будь-якого іншого неспецифічного товару вам необхідно зібрати такий базовий пакет документації:

  1. Документ, що підтверджує особу (паспорт громадянина України або посвідка на постійне чи тимчасове проживання).
  2. ІПН (індивідуальний номер платника податків для фізичних осіб).
  3. Акредитація підприємства (для юридичних).
  4. Договір з імпортером товару.
  5. Інвойс чи договір купівлі-продажу.
  6. Пакувальний лист.

Для розмитнення різних видів товарів пакет документів може відрізнятись.

Вартість розмитнення одягу

Немає єдиної відповіді на запитання “скільки коштує розмитнення одягу?”, оскільки різні види одягу оподатковуються різним відсотком податків. Тому для уточнення суми податкових платежів на ваш товар, радимо звернутися до митного брокера. Він визначить код продукції та зможе зробити вам попередній розрахунок вартості ще до здійснення вами покупки. Таким чином, ви зможете заздалегідь отримати відомості про фінансову вигоду придбання того чи іншого товару. Послуги митного брокера оплачуються окремо.

Ми готові відповісти на всі ваші запитання. Зателефонуйте нам!