Захист персональних даних

Ми в IMEX гарантуємо збереження ваших особистих даних як внесених на сайті, так і наданих у процесі співпраці з нами. Також ми несемо повну відповідальність за зберігання та використання всієї наданої нам документації. У цій статті ми хочемо розповісти для чого використовуємо особисті дані та документи клієнтів, як зберігаємо інформацію і чому ви можете не перейматися її збереженням.

Для чого ми використовуємо ваші персональні дані та документи

Ми використовуємо ваші особисті дані та персональні документи з однією єдиною метою: для здійснення наших трудових зобов’язань перед вами як нашим клієнтом. Оскільки митний брокер – це ваш представник на митниці, йому потрібні документи та особисті дані особи, від імені якої він здійснює митне оформлення.

Захист особистої інформації

Співпраця з кожним нашим клієнтом починається з підписання договору, в якому описані права та обов’язки обох сторін. Цей договір є для вас гарантією, оскільки згідно із Законом України митний брокер несе кримінальну відповідальність за свої дії від імені наймача у процесі митного оформлення, у тому числі за використання персональної інформації про клієнта. Тому ви можете бути впевнені, що ми відповідаємо за збереження ваших особистих даних та документів, переданих нам у будь-якому вигляді, електронному чи паперовому. Крім того, ми зобов’язуємося не передавати інформацію про вас жодним третім особам і не використовувати її з іншою метою.

Після закінчення процесу митного оформлення ми зберігаємо ваші персональні дані у нашому архіві 3 роки, як цього вимагає Закон України. Після закінчення цього терміну всі дані видаляються.