Розмитнення авто зі США одна з найпопулярніших наших послуг. Навіть з урахуванням витрат на логістику та розмитнення ціна автомобіля з Америки буде на 30-40% вигідніша, ніж вартість машини такої ж марки та моделі в Україні.

Чому ж так дешево? – Вся справа в тому, що на американських аукціонах найчастіше можна знайти машини з каліцтвами, чи то наслідки ДТП, чи бурхливої стихії. Страхування транспорту в США влаштовано таким чином, що у разі пошкоджень на суму, що перевищує ½ ринкової вартості авто, власник отримує такий самий новий автомобіль, а старий вирушає на відкритий аукціон за зниженою ціною. Економія здебільшого полягає в тому, що вживані автомобілі в Америці самі по собі дешевші, ніж в Україні, до того ж вартість робіт з ремонту у нас у рази нижча.

Які мінуси авто зі США під розмитнення? – Ризики при купівлі вживаних машин неминучі, як би нам не хотілося їх уникнути, і в такій схемі вони теж є, хоч і не критичні:

Доставка автомобіля займе близько 2 місяців;
Подивитися наживо не вийде зі зрозумілих причин. Вибирати доведеться по фото та відео;
Замовляти автомобіль ми рекомендуємо лише через спеціалізовані компанії. Так, вони беруть свій відсоток, проте добре розуміють, у яких продавців краще не купувати, які пошкодження можуть виявитися тільки верхівкою айсберга і т.д.

Ми не рекомендуємо певні компанії, лише закликаємо вас не ризикувати покупкою машини у незнайомця з Америки без посередника. У такому разі є всі шанси отримати брухт на колесах.

Чому варто замовляти авто зі США з розмитненням? – При покупці у перевіреного продавця ви отримаєте правдиву інформацію про ТЗ, на відміну від того, що пропонують на українському ринку вживаних авто. Скручений пробіг, 3-4 шари фарби, приварені шматки металу, які замінюють проржавілі частини машини. Це лише мала частина того, із чим стикаються покупці машин у нашій країні.

Розмитнення авто із США в Україні в 2021: як це відбувається і скільки коштує?

Процедура розмитнення битих авто з Америки нічим не відрізняється від розмитнення європейських авто. Потрібно зібрати всі документи та правильно заповнити митну декларацію. Помилок допускати не можна, оскільки це тільки затягне розмитнення і може спричинити додаткові витрати. Краще відразу найняти брокера та довірити розмитнення авто професіоналу. Як це відбувається:

 1. Ви телефонуєте нам і ми домовляємося про зустріч заздалегідь, бажано, ще до прибуття авто в Україну.
 2. По телефону можна уточнити перелік документів для розмитнення.
 3. Зустрічаємося з вами у нашому офісі, або віддалено перевіряємо наявність та правильність документів, щоб розмитнити ваше авто з Америки у найкоротші терміни.
 4. Ви отримуєте розрахунок митних платежів для вашої машини.
 5. Підписуємо договір про співпрацю. Це стандартний документ, в якому прописані права та обов’язки обох сторін. Ви можете взяти екземпляр договору для консультації зі своїм юристом у разі потреби.
 6. Після підписання договору ви отримуєте реквізити для оплати наших послуг. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок у касі будь-якого банку чи онлайн.
 7. Зустрічаємось на митниці для розмитнення, оформляємо перепустку на ваше авто зі США (+660 грн додатково), заповнюємо декларацію, ви отримуєте документи на руки та можете вирушати до МРЕВ для постановки тз на облік.

Перелік документів для розмитнення авто з Америки в 2021 стандартний:

 • Інвойс для підтвердження права власності на автомобіль (Bill of Sale or Invoice);
 • Техпаспорт – Certificate of Title – документ, характерний для автомобілів з аукціонів Америки. Він означає, що ушкодження оборотні та усунути їх буде нескладно;
 • Bill of Lading (Коносамент, BoL, B/L) – морська транспортна накладна;
 • Ваші особисті документи – паспорт, ІПН, довідка переселенця, якщо така є.
 • Документ про акредитацію підприємства, якщо ви хочете розмитнити машину на юридичну особу. Більше про акредитацію читайте ТУТ.

Скільки коштує розмитнення авто з Америки?

Щодо вартості, то основні витрати на розмитнення авто зі США становлять:

 • Логістика з Америки, навантаження та розвантаження – близько $800-1200 (додається до фактичної ціни автомобіля для отримання значення митної вартості);
 • Послуги вашого митного брокера IMEX;
 • При необхідності проведення експертиз;
 • Митні платежі.
 • Постановка на облік у Сервісному Центрі МВС (МРЕВ).

Митні платежі для ввезення в Україну машин з Америки є нижчими, ніж для європейських, оскільки вартість самого автомобіля нижча.

Як розмитнити авто із США

Якщо ви цінуєте свій час, то не станете проводити незліченний годинник на форумах з досвідченими порадниками в пошуках того, як розмитнити авто зі США самому, а довірите справу професіоналу.

Ця процедура не завжди проходить гладко, тому митний декларант має бути готовим швидко вирішувати проблеми. На прикладі розмитнення машин з Америки скажемо, що в їх техпаспортах часто не вказують обсяг двигуна та рік випуску, тому брокеру доводиться замовляти довідки за VIN-кодом у КНІСЕ (Київський науково-дослідний інститут судових експертиз). Для нового власника авто це коштуватиме ще приблизно 1200 грн. У такій довідці також буде вказано клас екологічності автомобіля, необхідний митного оформлення.

Нюансів у тому, як розмитнити авто з Америки, насправді багато, адже не дарма брокери проходять навчальні курси перед початком роботи.

Довірте оформлення вашого авто професіоналам!

Error: Contact form not found.