Специфіка розмитнення тягачів

18 Січня, 2021

Привіт, друзі! Сьогодні ми поговоримо про те, як розмитнити сідельний тягач.

Почнемо, мабуть, з того, що цей вид транспорту відрізняється від вантажних авто наявністю сідла для кріплення причепа або напівпричепа, і в класифікації товарів за УКТЗЕД відноситься до категорії Трактори.

Відповідно і специфіка розмитнення тягачів в Україні буде іншою, ніж для вантажівок, а саме – вони не обкладаються акцизом.

Read more

ТОП 5 помилок при розмитненні авто

14 Грудня, 2020

Привіт, друзі! За останні кілька років ми розмитнили понад 500 авто з 17 країн світу. До оформлення деяких з них ми підключилися вже після того, як власники спробували зробити все самі та припустилися помилок.

Питання про те, як розмитнити авто без брокера

Read more

Скільки коштує розмитнення авто із США?

30 Серпня, 2019

Одне з топ-питань від наших клієнтів: “Скільки коштуватиме розмитнення зі США?”. Ввозити авто з Америки – це популярний тренд (близько 1000 авто щодня прибуває до порту Одеси). Тому багатьох цікавить наскільки вигідна така покупка. Ми вже писали і не втомлюємося писати про те, як розрахувати вартість розмитнення авто зі США чи будь-якої іншої країни.

Read more

Розмитнення авто: як не зіпсувати собі нерви?

6 Серпня, 2019

Для початку розберемо, що є процедурою розмитнення авто в Україні і чому вона необхідна. Розмитнення машини – це процес оформлення на митниці транспортного засобу, завезеного з-за кордону. Митне очищення включає проведення експертизи, оформлення документації та оплату податків. Іншими словами “паперова тяганина”. Все це необхідно, щоб транспортний засіб міг безперешкодно пересуватися територією країни.

Read more

Як відбувається розмитнення авто в Україні?

22 Липня, 2019

Придбання авто за кордоном – лише перший етап для громадян України до користування машиною. Після пригону власник має пройти всі етапи митного оформлення автомобіля, а саме:

  • Акредитація на митниці (для юридичних осіб);
  • Сплата застави;
  • Оформлення декларацій;
  • Проходження сертифікації;
  • Отримання оцінки ринкової вартості транспортного засобу;
  • Оплата митних платежів;
  • Реєстрація;
  • Сплата податку пенсійний фонд.

Тому актуальним залишається питання: Як відбувається розмитнення авто в Україні? Давайте розберемо по порядку.

Read more

Оскарження митної вартості автомобіля

16 Липня, 2019

Вартість автомобіля відіграє важливу роль при розрахунку суми податків. Чим дорожче авто, тим більша кінцева сума податків, яку доведеться заплатити автовласнику за його розмитнення. Проблема в тому, що митні органи прораховують свою ціну. І митна вартість автомобіля часом буває значно вище за фактичну і зазначену в документах. Як наслідок, вищі податки. Часто для автовласника це стає несподіванкою, оскільки не розраховує на такі великі додаткові платежі. У такому разі ви маєте право на оскарження митної вартості автомобіля. Як відбувається цей процес? Давайте розберемося по порядку.

Read more

Які документи потрібні для розмитнення авто?

9 Липня, 2019

Купівля автомобіля за кордоном та пригін в Україну є однією з найактуальніших тем серед автолюбителів. І не дарма, адже таким чином можна заощадити чималеньку суму грошей. Єдиною перешкодою на шляху отримання бажаного автомобіля є процес митного очищення. Якщо скористатися послугами професійного брокера та підготувати всі необхідні документи заздалегідь, розмитнення не займе і дня. Наша компанія рада буде допомогти вам у процесі митного очищення вашого автомобіля. Що ж до пакета документів, їх ви, як клієнт, зобов’язані зібрати і надати своєму митному агенту самі. Далі ми дамо відповідь на запитання: Які документи потрібні для розмитнення авто?

Read more

Вартість розмитнення авто

5 Липня, 2019

Перш ніж обговорити вартість розмитнення авто, хочемо переконатися, що ви знаєте останні новини. Це займе зовсім небагато часу, але інформація точно буде корисною.

Ви, напевно, знаєте, що період розмитнення для євроблях продовжили до 24 серпня 2019 року. Це величезна перемога для тих автовласників, які не встигли розмитнитись у раніше відведений період. Так, комусь і 180 днів буває мало, але зараз не про ц

Read more

Мітинг автовласників у Києві: українці вимагали продовжити період для розмитнення євроблях та відстрочити штрафи. Чим усе скінчилося?

27 Травня, 2019

15 та 16 травня власники авто на єврономерах зібралися в центрі Києва з вимогами:

  • Зупинити запровадження штрафів за нерозмитнені машини та продовжити пільговий період на півроку.
  • Переглянути формулу нарахування акцизу;

Read more

Що буде з нерозмитненим авто після 22 травня 2019 року? Або “Цвинтар домашніх… “євроблях”

7 Травня, 2019

Наприкінці 2018 року Україна побачила чергову зміну митного законодавства, але багато хто тоді не сприйняв його серйозно і не кинувся розмитнювати свої авто з гарною знижкою. Усі думали, що обійдеться, що хтось вийде на мітинг, що прийде нова влада і все змінить, та інші неймовірні історії…

Read more