Фото стоимость растаможки авто
Артур Нагорный Коментарів немає

Перш ніж обговорити вартість розмитнення авто, хочемо переконатися, що ви знаєте останні новини. Це займе зовсім небагато часу, але інформація точно буде корисною.

Ви, напевно, знаєте, що період розмитнення для євроблях продовжили до 24 серпня 2019 року. Це величезна перемога для тих автовласників, які не встигли розмитнитись у раніше відведений період. Так, комусь і 180 днів буває мало, але зараз не про ц

Вартість розмитнення авто у Києві сягає кількох тисяч гривень і це цілком адекватна ціна за таку відповідальну працю. У гонитві за наживою активізувалися так звані “сірі брокери”. Це “фахівці” ніде не зареєстровані і, швидше за все, не навчені. Колись розмитнили машину, десь хтось знайомий працює тощо. Величезний плюс для споживача – вартість послуг. За розмитнення авто такий брокер візьме не більше $100-$150. Непогана ціна, то до чого витрачатися? Адже це просто папірці.

А ось тут і криється каверза. Неправильно оформлені “папірці” – це штрафи та затримки з оформленням, адже можна і знову не встигнути з розмитненням, тоді машину доведеться відвезти на цвинтар таких же улюблених, але нелегальних тепер євроблях. Навіщо воно вам?

Яка реальна вартість розмитнення авто?

Ми наслідуємо тенденції ринку, не завищуємо і не занижуємо вартість розмитнення авто. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок компанії в касі будь-якого банку або онлайн додатку. Нам обов’язково потрібен чек про оплату, у друкованому чи електронному вигляді. Як документ він прикріплюється до договору про співпрацю і є підставою для початку робіт. Тобто для початку робіт з митного оформлення обов’язкова повна передоплата послуг брокера.

Вартість митного оформлення фіксована для одного автомобіля – $200 (або €180). За розмитнення кількох машин можливі знижки.

А чи можна у гривнях? Напевно, найчастіше запитання від наших клієнтів. Оплата приймається ТІЛЬКИ у гривнях за комерційним курсом на день укладання договору. Прописується у договорі.

Що входить у вартість митного оформлення у Києві?

  • Годинна консультація з досвідченим та висококваліфікованим брокером в офісі.
  • Отримання витягу з каталогу SCHWACKE (для авто з Європи).
  • Попередній розрахунок митних платежів. Зверніть увагу, що точну суму податків брокер не може сказати, оскільки митниця проводить власну експертизу та оголошує оцінну вартість ТЗ за її результатами.
  • Контроль за брокером надходження ваших грошей на рахунок митниці для сплати податків.
  • Оформлення попередньої декларації для перетину кордону України.
  • Складання митної декларації та подання до оформлення.
  • Проведення митного огляду.
  • Передача оформленої декларації задоволеному клієнту.
  • Рекомендації щодо сертифікації у СЦ МВС (МРЕО).

Як не потрапити на гачок “сірого” брокера?

Насамперед, зверніть увагу на вартість розмитнення авто. Якщо вона нижча за ринкову, то варто поставити запитання “Чому?”. Чи не отримали виразних відповідей?

Поцікавтеся, де навчався брокер або скільки купив диплом.
Ви зустрічаєтеся в офісі чи на нейтральній території? Переконайтеся, що офіс є і в ньому дійсно працюють люди. Сумніваєтесь? Попросіть показати договір про оренду, зрештою.
А чи є сайт? Такий простий, здавалося б, електронний ресурс забирає у власника багато часу, сил та грошей. Вивчіть інформацію на сайті, адже вона призначена саме вам.
Погуглить. У сервісі Google карт ви можете подивитися не тільки розташування, але й відгуки про брокера.

Хитрощі недбайливих брокерів. На що звернути увагу?

Найважливіший момент, про який вам потрібно знати – брокер жодним чином не впливає на обсяг митних платежів. Непоодинокі такі історії, де автовласник отримує неправдиву інформацію про вартість розмитнення і згодом це обертається для нього проблемами.

Відбувається все так: умовний Василь дзвонить нам і запитує, скільки коштуватиме розмитнення його BMW 2006 з об’ємом двигуна 2 л. У нас він отримує чесну відповідь $3 000, але у брокера-конкурента вартість розмитнення авто $1800 йому подобається більше, зрозуміло ж. Ось тільки є невелика проблема: ми порахували приблизну суму розмитнення за правильною формулою, а “хороший брокер” – за заниженою в 2 рази митною вартістю.

У результаті на митниці Василь розуміє, що щось не так, адже замість 50 тисяч гривень податків із нього просять 85 тисяч гривень.

  • Він обурюється, починає нервово дзвонити нам із проханням все виправити, оскільки брокер самоусунувся.
  • Його справа зроблена – клієнт клюнув на привабливу ціну та прийшов до нього.
  • Через брак бюджету машина у простій на митниці.
  • Він витрачає зайві гроші на сплату стоянки.
  • Доведеться дорозмитнювати авто, оскільки процес запущений.
  • Витрачено занадто багато часу і нервів, адже можна було зробити все простіше, спочатку обравши правильного фахівця.

Довіряйте свої авто найкращим!