Для перетину будь-яким товаром українського кордону знадобиться оформлення митного очищення, або розмитнення у просторіччі. Це поняття включає цілий спектр юридичних процедур, що відрізняються для ввезення та вивезення продукції. Поєднує їх необхідність вкладати багато часу та сил.

Митне очищення вантажів повинна бути проведена бездоганно, без найменшої помилки. Навіть незначні неточності у документах можуть коштувати клієнту величезних витрат у вигляді простоїв чи штрафів. Саме тому краще довірити роботу професіоналам та не ризикувати благополуччям свого бізнесу.

Проходження митного очищення може проводитись брокером IMEX у форматі “під ключ” – ми знаємо, що таке ефективна робота. Глибокі пізнання митного та податкового права, регулярний моніторинг оновлення законодавства та корисні ділові зв’язки – ми заощаджуємо ваш час та досягаємо поставлених цілей! Більше про митно-брокерські послуги можна дізнатись тут.

Митне очищення товару для експорту

Експортне митне очищення товару – обов’язкова умова для його вивезення з країни. При цьому людина має надати офіційне підтвердження безпеки продукції та інформацію щодо мети вивезення. Крім того, потрібно сплатити податки та мита.

Ми пропонуємо професійну допомогу наших експертів на всіх етапах експортного митного очищення:

  • розширені експертні консультації;
  • розробка плану дій залежно від типу та обсягу вантажу;
  • складання та подання необхідного пакету документів: митна декларація, підготовка паперів для повернення акцизу і ПДВ, отримання ліцензій тощо;
  • складання кошторису на сплату податків.

Митне очищення товару для імпорту

Митне очищення імпортних вантажів регламентоване не менш суворо, оскільки держава прагне підтримувати вітчизняне виробництво. Існує кілька способів ввезення товару та підібрати оптимальний допоможуть наші спеціалісти. У будь-якому випадку ми гарантуємо:

  • Швидке та грамотне оформлення документів – сертифікати якості, дозвільна документація, результати сан-гіг висновків та інші;
  • Розрахунок витрат на сплату податків.

Зверніть увагу, що вартість митного очищення формується не лише податками, а й витратами на транспортування та зберігання вантажів, а також послугами митного брокера IMEX

  • Оплата податків та мит, надання звітів митниці;
  • Резервування складів для тимчасового зберігання;
  • Допомога в організації економічного трансферу вантажу.

Зовнішньоекономічна діяльність – це серйозний та важливий крок для розвитку бізнесу. Саме тому довіряйте митне оформлення досвідченим фахівцям.

Довіряйте професіоналам – з IMEX процедура митної очистки пройде гладко. Переконайтеся самі!