Що таке митне оформлення? Якщо сказати просто, то це підготовка та оформлення всіх необхідних документів та дотримання формальностей для законного переміщення товарів чи вантажів через кордон України. Відповідно до 5 розділу Митного кодексу України існує 14 митних режимів. Процес оформлення шкірного напряму має свої нюанси. В основному, відмінність у пакеті документів та порядку проведення. Також одним із ключових моментів міжнародних закупівель є перевезення товару. У цій статті ми розглянемо, як відбувається митне оформлення вантажів та як регулюються відносини між продавцем та покупцем на етапі перевезення вантажу.

Послуги митного оформлення

Етапи митного очищення вантажів:

1.Акредитація на митниці Києва (для юридичних осіб).

2.Митний брокер отримує документи товару.

3.Брокер визначає код товару згідно з УКТЗЕД (Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності). Фото нижче.

Коды УКТЗЕД

4.Якщо передбачено фінансова гарантія, то брокер оформлює попередню митну декларацію. Якщо фінансової гарантії немає, оформляється попереднє повідомлення.

5. Машина з вантажем в’їжджає до зони митного контролю.

6.Митний брокер проводить фізичний огляд вантажу. Він перевіряє, чи відповідає фактично товар, його вага, кількість, розмір того, що описано в документах.

7.Нетарифне регулювання. За потреби власник отримує дозволи від служб на ввезення вантажу в залежності від типу товару.

8.Подання декларації.

9.Оформлення декларації.

10. Оплата податків за фіксованими ставками відсотків залежно від коду товару.

Це загальний опис етапів митного оформлення у Києві. Вони можуть відрізнятися залежно від типу товару, режиму проходження кордону, умов постачання, страхування та інших факторів. Наприклад, розмитнення посилок в Україні, які відправляються через міжнародні кур’єрські служби, типу FedEx, UPS та інші, відбувається більш просто.

Про умови міжнародних поставок

Міжнародні перевезення проводяться за правилами, які називаються Incoterms. Існують різні умови поставок згідно з Incoterms, які регулюють, хто і на яких етапах несе відповідальність за товар (див. інфографік нижче)

Условия поставок Incoterms

Посередником у договорі між покупцем та продавцем виступає банк. Він переказує гроші на рахунок продавця тільки після виконання продавцем усіх пунктів договору та доставки товару у належному вигляді. Також існують незалежні аудитори, які перевіряють цілісність товару, його якість та дотримання умов перевезення під час передачі від продавця покупцю в момент навантаження чи вивантаження. Це дозволяє визначити, хто відповідає за пошкодження товару, якщо такі є.

Ми в IMEX з радістю допоможемо вам провести митне оформлення у Києві. Наші фахівці готові провести детальну консультацію та відповісти на всі ваші запитання. Після укладення договору ви можете повністю довірити нам митне очищення вашого вантажу та ні про що не перейматися.

Зв'яжіться з нами сьогодні!

Error: Contact form not found.