Растаможка посылки UPS - IMEX

Розмитнення посилки UPS

UPS – це кур’єрська пошта, яка займається міжнародними перевезеннями. Після того, як ваша посилка перетне кордон України, її потрібно розмитнити. Ця послуга не входить до вартості доставки. Як відбувається розмитнення посилки UPS?

Як розмитнити UPS посилку?

Ви можете розмитнити відправлення самі, а можете доручити це митному брокеру. Процес митного оформлення включає такі етапи:

1.Підготовка документів. Ви заздалегідь збираєте пакет документів:

  • Транспортна накладна на посилку,
  • Паспорт чи документ, що його замінює,
  • Рахунок-фактура або інвойс,
  • Індивідуальний податковий номер.

2. Фізичний огляд товару. Проводиться до початку митного оформлення, щоб звірити інформацію в документах про товар з тим, що за фактом перебуває в посилці.

3.Розмитнення. Заповнення та подання декларації М16.

4.Сплата податків та отримання посилки.

Митне оформлення може зайняти від 2 годин до кількох днів. Все залежить від ступеня завантаженості працівників митниці та наскільки правильно складені документи на ваш товар.

Скільки коштуватиме митне оформлення посилки?

Посилки, що оформляються не для комерційного використання, обкладаються різною сумою податків залежно від вартості товару:

  • Якщо ціна посилки до 100 євро, на неї немає податку.
  • За вартості товару від 150 до 200 євро стягується ПДВ у розмірі 20% ціни посилки.
  • Відправлення дорожче 200 євро оподатковуються митом 10% та ПДВ 20% від ціни товару з урахуванням мита.

Щоб заощадити свій час та бути впевненим на 100%, що розмитнення пройде швидко та без проблем, проконсультуйтеся з митним брокером ще до відправки товару. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, зв’язавшись з нами будь-яким зручним для вас способом. Будемо раді допомогти!

Які документи потрібні для розмитнення посилки UPS?

Паспорт громадянина України або інший документ, що його може замінити. Наприклад, довідка переселенця або посвідка на постійне місце проживання.

Договір купівлі-продажу, рахунок фактура чи інвойс. У цьому документі вказується сума, за яку ви придбали товар та його технічні характеристики (кількість, марка, вага, вид).

Ідентифікаційний код чи індивідуальний податковий номер.

Договір – це ваша гарантія. Якщо хочете працювати з митним представником, його слід підписати ще до початку процесу розмитнення.

Залежно від способу доставки може бути вантажна чи авіанакладна.

У цьому документі зазначається сума витрат на доставку та хто заплатив за неї. Це важливо, бо якщо за доставку платить відправник, то на неї немає податку. Якщо ж витрати на доставку оплачує одержувач, то податки розраховуються виходячи з вартості посилки та доставки.

Замов розмитнення посилки прямо зараз!