Сколько стоит растаможка авто из США
Артур Нагорный Коментарів немає

Одне з топ-питань від наших клієнтів: “Скільки коштуватиме розмитнення зі США?”. Ввозити авто з Америки – це популярний тренд (близько 1000 авто щодня прибуває до порту Одеси). Тому багатьох цікавить наскільки вигідна така покупка. Ми вже писали і не втомлюємося писати про те, як розрахувати вартість розмитнення авто зі США чи будь-якої іншої країни.

Як розрахувати вартість оформлення авто?

Ціна розмитнення залежить від таких даних про автомобіль

Здавалося б, усе дуже просто. Але оскільки 95% авто зі США биті, є свої особливості визначення всіх даних про ТЗ.

Митна вартість.

Розумний термін, який не всі розуміють правильно. Що це таке? Митна вартість – це ціна авто на аукціоні + аукціонний збір + доставка США до порту + транспортування до Одеси.

Приклад: ви купили авто Форд Мустанг 2017 на аукціоні за 9,4 тис. доларів. Відмінна ціна, чи не так? АЛЕ декларуватимемо ми не цю ціну, а всі перераховані вище виплати. Ось зразкові суми:

  • аукціонний збір – 700 $;
  • доставка до порту США – 250$;
  • фрахт до Одеси – 1000 $.

Все це плюсуємо, і виходить митна ціна нашого транспортного засобу.

Дуже багато хто думає, що може декларувати меншу вартість авто. Але це не так. Сервіс autoAstat дозволяє за VIN-кодом машини визначити, де куплено авто (штат), на якому аукціоні, за яку ціну, які є пошкодження та взагалі всі дані по машині (фото нижче)

Митниця активно користується цим сервісом, щоб перевірити, чи не хочете ви обдурити її. Тому ми не радимо занижувати вартість транспортного засобу.

Об’єм двигуна.

Об’єм двигуна впливає на розмір акцизного збору. Документ підтверджує об’єм двигуна – це 90% випадків Certificate of Title (фото нижче) 

Однак у документації, яку дає США, обсяг вказується не точно або не вказується взагалі. Наприклад, у документі може бути зазначений об’єм двигуна 2300 см куб., хоча фактичний обсяг – 2293 см куб. Для митниці потрібні точні дані. Тому, щоб підтвердити дані, ми робимо довідку у КНДІСЄ чи органі сертифікації (фото нижче)

Тип двигуна.

Тип двигуна вказується точно. У Америці бензин позначається gasoline чи gas. Із цим проблем зазвичай не виникає.

Рік випуску.

Найчастіше у цьому документі вказують модельний рік, а чи не рік випуску. Але нам потрібний саме рік випуску. Оскільки вже 2017 року могли випускати машини 2018 модельного року. Точним підтвердженням року випуску є ніщо інше, як фотографія стійки дверей авто (фото нижче).

КНДІС можуть підтвердити всі вищезгадані дані в одному документі. Ціна буде та сама. Тому радимо підтвердити всі дані одразу.

Далі, знаючи всі ці параметри, користуємося нашим калькулятором або для більш детальної інформації, можете зателефонувати нам або замовити дзвінок. Наші брокери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання!