Растаможка посылок DHL

Розмитнення посилок DHL

DHL – це міжнародна компанія, яка займається вантажоперевезеннями та логістикою. За допомогою цієї служби можна відправити термінове відправлення за кордон, переслати будь-який вантаж і контейнер за допомогою авіа-, морських, автомобільних або залізничних перевезень.

Як відбувається розмитнення відправлень DHL?

Розмитнення посилки DHL включає такі етапи:

  • Підготовка документів.
  • Фізичний огляд товару. Радимо зробити це до початку процесу розмитнення, щоб переконатися, що вміст посилки відповідає опису в документах. Якщо невідповідність виявиться у процесі митного оформлення, можливі штрафи та навіть конфіскація посилки.
  • Заповнення та подання декларації.
  • Сплата податків та отримання товару.

Скільки коштує розмитнення посилки?

Вартість розмитнення безпосередньо залежить від ціни посилки. Якщо відправлення некомерційного призначення, тобто оформляється на фізичну особу, то податки будуть такими:

  • Посилки ціною до 100 євро не оподатковуються.
  • Якщо вартість відправлення від 100 до 150 євро, стягується 20% ПДВ від 50 євро. Якщо ціна більше 150 євро, то налічується 10% мита і 20% ПДВ від ціни товару.
  • Митне оформлення таїть у собі безліч нюансів.

Наприклад, якщо доставку оплачує відправник, то ця сума не входить до митної вартості посилки та не оподатковується. А якщо одержувач, то ціна доставки додається до вартості відправлення та вже з цієї суми розраховуються податки.

Ви можете зайнятися розмитненням самостійно, але для цього вам доведеться дослідити всі нюанси процедури. Або ви можете довірити процес митному брокеру. Другий варіант заощадить ваш час і унеможливить виникнення труднощів, затримок тощо.

Які документи необхідні для митного оформлення посилки DHL?

ІПН (індивідуальний номер платника податків) та паспорт громадянина України. Якщо немає паспорта, також підходить довідка переселенця для біженців та посвідка про постійне місце проживання для іноземців.

Договір купівлі-продажу, інвойс чи рахунок-фактура. Є підтвердженням власності товару та його ціни.

Ця накладна визначає умови перевезення посилки, вартість послуг перевізника, вагу товару та його кількість місць.

У документі про транспортні витрати вказується вартість доставки посилки та хто її оплачує, одержувач чи відправник. Це має значення, оскільки під час оплати доставки одержувачем, ціна доставки входить у митну вартість посилки та оподатковується.

Зателефонуйте нам, якщо у вас виникли запитання!