Консультация таможенного брокера

Консультація митного брокера

Роботу з кожним нашим клієнтом ми починаємо з детальної консультації ЗЕД. Це допомагає клієнту зрозуміти процеси митного оформлення, орієнтуватися на всіх етапах розмитнення, зібрати необхідні документи, розуміти як нараховуються податки на його товар, скільки йому потрібно буде сплатити митних зборів і за що він платить своєму митному брокеру.

Що включає консультація митного брокера?

  1. Розгляд вашої ситуації. Ми докладно обговоримо, що ви розмитнюєте, визначимо код вашого товару та вибудуємо найбільш оптимальну стратегію митного оформлення.
  2. Визначення переліку необхідних документів. З’ясуємо, яка документація потрібна для розмитнення вашого вантажу, які папери у вас є, чи вони оформлені правильно. Можливо, потрібно буде отримати додаткові  дозвільні документи. Ми розповімо, які саме, навіщо та як це зробити.
  3. Визначення можливості отримання преференції у вашому випадку. Якщо є можливість заощадити на розмитненні законним шляхом, ми повідомимо вас про це.
  4. Обговорення етапів та процедури митного оформлення. Ми обговоримо все, що потрібно знати про розмитнення, а також будемо на зв’язку на всіх етапах нашої співпраці.
  5. Попередній розрахунок вартості податків на товар. Ми можемо прорахувати вам приблизну вартість податкових платежів на ваш товар, виходячи з наданих вами даних. Сума буде не остаточною, тому що митниця може підняти вартість вашого вантажу, через що підніметься і ціна податків, або виявиться, що за фактом товар не той, що задекларовано.
  6. Відповіді на ваші запитання. Якщо після консультації вам щось буде незрозуміло або залишаться питання, ми готові відповісти на них. Також ми на зв’язку з вами протягом усього процесу розмитнення по телефону та в месенджерах.

Попередня консультація щодо розмитнення – це необхідний етап співпраці з митним брокером. Вона допомагає заздалегідь підготуватися до процедури митного оформлення та уникнути багатьох проблем у процесі. Тому ми рекомендуємо звернутися до вашого брокера ще до того, як придбаєте товар, або хоча б до того, як товар буде на митниці. Ви можете прийти до нас на консультацію в офіс за адресою вулиця Біличанська 1, або ми можемо обговорити всі деталі по телефону або відеозв’язку. Будемо раді вашому дзвінку!

Зв'яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації!