Стоимость растаможки авто из Литвы
Артур Нагорный Коментарів немає

Вартість розмитнення авто з Литви в Україні складається з податків, оплати роботи митного брокера та, можливо, митних штрафів. На остаточну ціну впливають:

  • вік машини;
  • тип та об’єм двигуна;
  • режим ввезення (транзит або тимчасове ввезення);
  • ринкова вартість авто, що визначається за каталогом SCHWACKE;

  • термін перебування автомобіля на єврономерах в Україні;
  • витрати логістику.

Скільки коштує розмитнити машину з Литви?

Для початку розмитнення литовського автомобіля його власник повинен мати на руках певний пакет документів:

  • Довідку REGITRA про підтвердження зняття з обліку;
  • Купча / договір купівлі-продажу / інвойс /довідка-рахунок для підтвердження права власності на транспортний засіб.

Перший платіж на рахунок української митниці – за перетин кордону. Правильно розрахувати його за курсом НБУ на поточний день допоможе наш онлайн калькулятор розмитнення авто з України.

Варто зазначити, що нове законодавство дещо спростило вимоги до екологічності авто, привезені з-за кордону. Тепер розмитнити можна не лише авто стандарту Євро-5, а й Євро-4, -3 та -2. Для цього все ж таки потрібне отримання довідки про сертифікацію, яка в IMEX коштує всього 700 грн.

Після всієї процедури розмитнення та сплати податків авто потрібно поставити на облік та отримати вже сертифікат (а не довідку) екологічності. Такий документ коштуватиме власнику машини 4000 грн, отримати його також можна у нас.

Тепер детальніше про власне процедуру оформлення на митниці та вартість послуг.

Скільки коштує розмитнити литовський автомобіль в Україні – допомога професійного брокера IMEX

Для швидкого розрахунку митних платежів використовуйте калькулятор розмитнення авто з Литви від IMEX.

Акциз

Акциз розраховується за формулою: базова ставка * коефіцієнт двигуна * Вік двигуна (кількість років, але не більше 15). Для автомобілів 16 і більше років ставка віком фіксована – “15”.

Базова ставка для бензинових двигунів обсягом до 3000 см3 – 50 євро за одиницю, від 3000 см3 – 100 євро, дизельних 3500 см3 – 75 євро, від 3500 см3 – до 150 євро.

Не забувайте також про пільгові ставки акцизу: у перші 90 днів після ввезення авто на територію України діє знижка на акциз у розмірі 50%, у наступні 90 днів – 25%, далі передбачені штрафи за нерозмитнення від 170 грн до 170 тис грн або конфіскації авто за рішенням суду.

Ввізне мито

Цей податок для авто, завезених в Україну з ЄС, становить від 5 до 7,3% від вартості авто.

ПДВ

Розраховується за формулою: (митна вартість авто + акциз + ввізне мито)*0,2, тобто становить 20% від суми вищеописаних платежів.

ПФ

Внесок до Пенсійного фонду у розмірі 3% від оцінної вартості авто.

Зверніть увагу! У суму, яку розрахує для вас онлайн-калькулятор розмитнення авто з Литви не входить вартість послуг брокера IMEX