Кто такой таможенный брокер
Артур Нагорный Коментарів немає

Митні брокери вже понад сто років є учасниками ЗЕД. У розвинених країнах приватні особи та компанії проводять декларацію імпорту та експорту вантажів тільки за їх допомогою. На сьогодні ця тенденція активно розвивається і в Україні.

Хто такий митний брокер?

Митний брокер – це скоріше не “хто”, а “що”; компанія, що займається посередництвом між митними органами країни та учасниками зовнішньоекономічної діяльності. Такі організації мають спеціальну ліцензію та штат агентів з митного оформлення.

Митний брокер може допомогти вам у :

Розмитнення – це складний і трудомісткий процес, що вимагає не тільки знання законодавства, а й певного досвіду. Брокер митний знає, як правильно заповнити декларацію та мінімізувати оподаткування вантажу законним шляхом. При цьому він працює швидко, адже націлений на результат. Агенти IMEX знають правильні слова та вміють входити у потрібні двері – ми заощаджуємо ваш час та гроші.

Співробітництво відбувається на підставі договору між брокерською компанією та клієнтом. У цьому документі прописані всі нюанси роботи, політика конфіденційності, права та обов’язки обох сторін.

Що входить у вартість послуг митного брокера?

 • Акредитация вашого підприємства.
 • Заповнення митної декларації, докладний опис вантажу;
 • Визначення коду вантажу за ТН ЗЕД;
 • Розрахунок загальної суми податків;
 • Сплата податків;
 • Надання вантажу та супровідних документів до регіонального органу митниці;
 • Організація експертиз за необхідності, отримання сертифікатів відповідності, екологічності та інших за необхідності;

Головним обов’язком митного брокера IMEX є відповідальність за результат. Ми надаємо митні брокерські послуги “під ключ” – всі турботи беремо на себе.

Як вибрати митного брокера?

 • Серед величезної різноманітності пропозицій виділіть собі представників, мають ліцензію. Якщо компанія пройшла перевірку державою і була визнана надійною, її обов’язково внесуть до єдиного державного реєстру.
 • Другий момент – репутація. Доступ до документів про компанію, її діяльність та співробітників. Можливість ознайомитися з результатами попередніх робіт також є цінною.
 • Наявність повноцінного офісу з оргтехнікою та персоналом.
 • Вартість послуг митного брокера не повинна бути нижчою за середню.

На ринку України можна знайти безліч так званих сірих брокерів без ліцензії, але з рекордно низькими цінами. Ми настійно не рекомендуємо довіряти розмитнення авто, а тим більше зовнішньоекономічну діяльність своєї компанії таким агентам.

По-перше, послуги митних брокерів без ліцензії мають сумнівну якість. Якщо виникнуть проблеми з оформленням документів, така компанія може просто “зникнути з радарів”. Тільки уявіть, які збитки може зазнати підприємство за зірваний контракт поставок, не кажучи вже про митні штрафи та оплату простою вантажу.